En iyisi olmak için çalışıyoruz.

Mazhar Özgür tarafından kurulan ve 2014 yılından itibaren İstanbul’un Kartal ilçesinde hizmet veren Triooz, satış odaklı firmaların destekçisi konumunda yer almaktadır.

Temel amacımız firmaların yeni müşterilere ulaşabilmesi adına dış aramalar yaparak potansiyel müşteri havuzundan yeni müşterilerin firmaya kazandırılmasıdır. Aynı zamanda kurumsal firmaların müşteri hizmetleri için ortak havuzda projelerinin toparlanması, müşteri taleplerinin karşılanması ve etkili çözümlerin üretilmesi ile her geçen gün firmaya değer kazandırılması da amaçlarımız arasında yer almaktadır.

Müşteri hizmetleri, tele satış ve pazarlama, müşteri ilişkileri yönetimi gibi hizmetlerimiz sayesinde potansiyel müşterilerinize ulaşarak satış hacminizi arttırmanız ve müşteri sadakati oluşturmanız konusunda her zaman yanınızdayız!

Çağrı merkezlerinde çalışmak isteyen kişilerin donanımının artmasını ve firmalar tarafından tercih edilir kişi konumunda olmalarını sağlamak adına çağrı merkezi eğitimleri ile de sizlere destek vermekteyiz.

Ekibimiz

Image

Melih Özgür

Genel Müdür
Image

Tolga Yakar

Proje Müdürü

Triooz ile çalışan herkes her zaman kazanır!

Siz de kazananlardan biri olmak ister misiniz?